Ootamatult Valenciale alla jäänud Madridi Real sai koduliigas hooaja teise kaotuse

Siim Kaasik
Gareth Bale
Gareth Bale Foto: JOSE JORDAN/AFP/Scanpix

Hispaania kõrgliiga järelepeetud kohtumises kaotas tabeliliider Madridi Real võõrsil Valenciale 1:2.

Kodumeeskond šokeeris kuulsaid külalisi kohe mängu alguses.  4. minutil viis iluvärava järel Valencia juhtima Simeone Zaza ning viis minutit hiljem realiseeris Fabian Orellana kiirrünnaku lõpetuseks üks-üks olukorra, kirjutab Soccernet.

Reali tõi 44. minutil mängu tagasi oma klubikarjääri 700. kohtumise pidanud Cristiano Ronaldo, kes lõi peaga väravasse Marcelo tsenderduse. Enamaks siiski Real võimeline polnud.

Madridi Realil on 22 mänguga kogutud 52 punkti ning nad on jätkuvalt tabeli liidrid. Mängu enam pidanud Barcelona jääb neist maha punktiga, samuti mängu vähem pidanud Sevilla aga kolme punktiga.