Stephen Curry (palliga) kohtumises Los Angeles Clippersi vastu.
Stephen Curry (palliga) kohtumises Los Angeles Clippersi vastu. Foto: Ben Margot/AP/Scanpix

Korvpalliliigas NBA teenis läinud ööl taas võidu liiga liider Golden State Warriors, kes alistas koduväljakul 123:113 Los Angeles Clippersi. Kui lõppskoor ei ole NBA mõistes väga suur, siis ulmeliselt head mängu näitas Warriors kolmandal veerandajal, kus visati koguni 50 punkti.

Clippers on nüüdseks kaotanud Golden State’ile 10 viimast omavahelist mängu. Juba traditsioonilselt olid võitjate edukamad Stephen Curry ja Kevin Durant. Neist esimese arvele jäi 35 ja teise kontole 25 punkti. Suureskooriliseks kujunenud kolmandal veerandajal viskas Curry koguni 20 silma.

Warriors hoiab liigas esikohta nüüd 48 võidu ja 9 kaotusega.