Kitsingu koduklubi mängis liiga liidri vastu suure edu maha

Kristjan Kitsing (paremal) Eesti koondise särgis.
Kristjan Kitsing (paremal) Eesti koondise särgis. Foto: Sander Ilvest

Eesti korvpallikoondislase Kristjan Kitsingu koduklubi Aarhusi Bakken Bears kaotas neljapäeval Taani liigas koduplatsil Horsensile 90:94 (30:18, 23:17, 16:28, 21:31).

Bakken Bears võitis avavooru järelepeetud kohtumise esimese poolaja lausa 18 punktiga, aga teisel poolajal lasti vastane järele ja lõpuminutitel ka mööda, vahendas ERR Sport.

Eestlane mängis 23 minutit, viskas viis punkti (kahesed 1/5, kolmesed 1/3), võttis kolm lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, tegi ühe vaheltlõike, blokeeris ühe vastase pealeviske, kaotas kolm korda palli ja tegi neli viga.

Horsensil on Taani kõrgliiga liidrina nüüd 20 võitu ja neli kaotust, Bakken Bearsil on teisena kirjas 18 võitu ja neli kaotust.