Anieri koduklubi võitis liiga kolmandat meeskonda

Henri Anier Eesti koondise särgis
Henri Anier Eesti koondise särgis Foto: SCANPIX

Šotimaa jalgpalli kõrgliiga hetke kolmas meeskond Glasgow Rangers kaotas eile hilisõhtul teist vooru järjest eestlase koduklubile. Kui nädala eest kaotati Henrik Ojamaale ja Dundeele, siis seekord vandusid nad alla Henri Anieri tööandjale Invernessile.

Inverness haaras avapoolaja viimasel minutil juhtohjad ja kuigi 67. minutil lõid võõrustajad penaltipunktilt ühe värava tagasi, jäi sellest neile väheks. 89. minutil kõmmutas Invernessi ründaja Billy McKay 6415-pealise kodupubliku ees Invernessi 2:1 võiduvärava. Seejuures mõned hetked varem jättis Invernessi mees Iain Vigurs realiseerimata penalti, vahendas Soccernet.ee.

Eesti koondise ründaja Henri Anier jäi kogu mänguks pingile.

Liigatabelis on Invernessil 26 mänguga kogutud 22 punkti, mis annab hetkel 11. koha.