Messi hiline värav tõi Barcelonale võidu Atletico üle

Lionel Messi Atletico vastu skoorimas.
Lionel Messi Atletico vastu skoorimas. Foto: JUAN MEDINA/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliigas oli täna võidukas Barcelona meeskond.

Barca kohtus võõral väljakul Madridi Atleticoga ning mängu avapoolaeg lõppes seisuga 0:0.  Teisel poolajal avas külaliste poolt skoori Rafinha, kes Luis Suareze söödust saatis palli 64. minutil Atletico väravavahi Jan Oblaki selja taha. Kodumeeskond suutis 70. minutil Diego Godini väravast küll viigistada, kuid Lionel Messi 86. minuti värav andis siiski 2:1 võidu Barcelonale.

Liigatabelis kerkis Barcelona nüüd 54 punktiga esikohale, kuid Madridi Real, kellel on kaks mängu vähem peetud, on 52 punktiga kohe teisel kohal. Ateltico hoiab 45 punktiga neljandat kohta.