Uustulnuk Viljandi sai hakkama suurüllatusega, Narva loputas Paidet

Siim Kaasik
Paide linnameeskond-Narva Trans 1:5
Paide linnameeskond-Narva Trans 1:5 Foto: Kuido Saarpuu

Eesti jalgpalli meistriliigas kaotas koduväljakul mänginud Paide 1:5 Narva Transile. Peale rohkete väravate välgutati mängus ka ohtralt kaarte, sealjuures nägid mõlema meeskonna mängijad punast kaarti.

Kohtumist Ilia Ferapontovi penaltist juhtima läinud Narva viis 28. mänguminutil 2:0 ette Denis Poliakov. Kaks minutit hiljem teenis Paide mängumees Nikita Novopašin oma teise kollase kaardi ning saadeti väljakult minema. Minut hiljem viis Poliakov Narva juba 3:0 juhtima.

Mängu esimene pooltund oligi äärmiselt sündmusterohke, sest juba 33. minutil teenis punase kaardi Narva mängija Vassili Pintšuk. Teine poolaeg jätkus narvakate domineerimisel, 4:0 viis kodumeeskonna juhtima Dmitri Kovb. Paide auvärava sai kirja Jasper Chibueze Uwaegbulam, kuid viimane sõna jäi siiski Narvale, kui 65. minutil lõi oma teise värava Kovb.

Kõrgliigasse naasnud Viljandi Tulevik sai kohe avamängus kirja võidupunktid, kui alistas 1:0 Sillamäe Kalevi. Võiduvärava lõi avapoolajal Rainer Peips, Sillamäe lõpetas mängu 10 mehega, sest Daniil Ratnikov teenis kaks kollast kaarti.