Karl Palatu: Kalju lõi meilt kohe jalad alt

Eesti jalgpalli meistriliigas kaotas Pärnu Vaprus koduväljakul 2:6 Nõmme Kaljule. Vapruse mängumehe Karl Palatu sõnul löödi neil juba kohtumise alguses jalad alt.

«Klassivahe, loomulikult. Nad näitasid meile koha kätte. Olime enda kolmandikul kehvad ning need asjad on vaja ära parandada,» ütles Palatu, kes leidis mängust ka positiivset – suudeti ju Kaljule lüüa kaks väravat ning ega kolmaski kaugel polnud.

Vapruse jaoks algas mäng kohutavalt, kui juba teisel minutil lõi Toomas Pent omavärava. Mängu 10. minutil oldi juba 0:2 taga. «Muidugi lõi jalad alt. Tuled hooajale ja kohe õnnetu omavärav – ega see hästi ei mõju,» tunnistas Palatu.