United raiskas suurepärase võimaluse tõusta tabelis nelja parema sekka

Siim Kaasik
Zlatan Ibrahimovic
Zlatan Ibrahimovic Foto: OLI SCARFF/AFP

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas mängisid Manchester United ja Bournemouth 1:1 viiki. Võidu korral tõusnuks United vähemalt mõneks tunniks tabelis neljandaks.

Sealjuures sai United terve poolaja mängida 11 vs 10 vastu, sest Andrew Surman teenis 45. minutil punase kaardi. Inglismaa ajaloo kõige edukama klubi jaoks muudab tulemuse veelgi halvemaks asjaolu, et nende superstaaril Zlatan Ibrahimovicil oli 72. minutil võimalik lüüa penaltit, kuid ta eksis. Unitedi poolt lõi värava Marcos Rojo, Bournemouthi tabamuse eest hoolitses penaltist Joshua King. Mõlemad väravad löödi avapoolajal.