Terve mängu kaasa teinud Klavan aitas Liverpooli Arsenali vastu võidule

Siim Kaasik
Ragnar Klavan taltsutas edukalt Arsenali ründajat Olivier Giroud'd.
Ragnar Klavan taltsutas edukalt Arsenali ründajat Olivier Giroud'd. Foto: Phil Noble/Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Liverpool 3:1 Londoni Arsenali. Eesti koondise kapten Ragnar Klavan mängis kaasa terve mängu.

Liverpool läks kohtumist 9. minutil Roberto Firmino väravast juhtima. Sadio Mane kindlustas poolajaks Liverpoolile 2:0 eduseisu. Teisel poolajal tõi Arsenali peatreener Arsene Wenger platsile Alexis Sánchezi ning mängupilt muutus Arsenali poolt vaadates palju ilusamaks.

57. minutil andis Sánchez Danny Welbeckile suurepärase läbisöödu ning Inglismaa koondise ründaja vähendas Londoni klubi kaotusseisu 1:2 peale. Viimane sõna jäi siiski Liverpoolile, kui kohtumise 90. minutil otsustas mängu saatuse Georginio Wijnaldum.

6. Manchester United 49 (26)

Viimati mängis Klavan Inglismaa kõrgliigas 11. veebruaril, kui sekkus vahetusest Liverpooli 2:0 võidumängus Tottenhami üle. Toona vahetas Klavan 82. minutil välja keskkaitses mänginud Lucas Leiva. Põhikoosseisu kuulus eestlane viimati 28. jaanuaril, mil Liverpool kaotas Inglismaa karikasarjas 1:2 Wolverhampton Wanderersile.

Inglismaa kõrgliigas sai Klavan viimati mängu alustada 21. jaanuaril, kui Liverpool tunnistas Swansea 3:2 paremust.