Sevilla tiitlilootused said suure hoobi

Pettunud Sevilla mängumees Claudio Matias Kranevitter.
Pettunud Sevilla mängumees Claudio Matias Kranevitter. Foto: ANDER GILLENEA/Scanpix

Tänavusel jalgpallihooajal hooajal kahele Hispaania hiiule hambaid näidanud Sevilla tiitlilootused said suure hoobi, kui liigamängus tuli Deportivo Alavesi vastu leppida 1:1 viigiga.

Sevilla avas mänguskoori 23. minutil, mil Alavesi suluseisulõks ebaõnnestus ning Wissam Ben Yedder realiseeris probleemideta supervõimaluse, kirjutas Soccernet.ee.

Viigivärav sündis veerand tundi enne kohtumise lõppu, kui Sevilla kaitsjate segaduse karistas ära Aleksandar Katai, kes palli sisuliselt meetri kauguselt väravast tühja võrku lükkas.

Hoolimata valusast viigist jätkab Sevilla tabeli kolmandal real, kaotades tiitlikaitsja Barcelonale nelja ning ühe mängu vähem pidanud Real Madridile kolme punktiga.