Barcelonale edasipääsu toonud värav joovastas kohalikke kommentaatoreid.
Barcelonale edasipääsu toonud värav joovastas kohalikke kommentaatoreid. Foto: Ekraanitõmmis videost

Barcelona tegi eile jalgpalli Meistrite liigas ajalugu, jõudes 0:4 kaotatud avamängu järel 6:1 võiduga PSG üle veerandfinaali. Viimase seitsme minutiga kolm väravat löönud ja näiliselt lootusetust seisust välja tulnud Barcelona imeline pääsemine vallandas kõik emotsioonid ka mängu kommentaatorites.

Barcelona mängudest ülekandeid tegev kanal Moguts pel Barca avaldas video, kus suurte meeste silmist voolavad pärast Sergi Roberto löödud otsustavat väravat rõõmupisarad. Pikemast videost näeb ka kommentaatorite reaktsiooni kõigile Barcelona väravatele.