Puri koduklubi kerkis ajutiselt liidriks

Sander Puri (keskel).
Sander Puri (keskel). Foto: SCANPIX

Eesti jalgpalluri Sander Puri koduklubi Waterford FC alistas Iirimaa esiliigas UCD meeskonna 2:0.

Eelnevalt mõlemad mängud võitnud UCD-le külla sõitnud Waterford läks juhtima 61. minutil, kui täpne oli Patrick McClean. Lõppskoori vormistas 85. minutil Tom Smith, kirjutas Soccernet.ee.

Sander Puri tegi kaasa kõik 90 minutit. Waterfordi Twitteri konto järgi oli ta tõsisemalt aktsioonis 45. minutil, mil ta ei küündinud meeskonnakaaslase heale tsenderduseni.

Tabelis jagab Wateford koos UCD'i ja Athlone'iga kuue punktiga liidrikohta, kuid Cobh Ramblersil on võimalus homme edu korral kolmikust mööda tõusta.