Kiievi Dinamo kukutas pururikka Manchester City konkurentsist

Pettunud Carlos Tevez ei suutnud Manchester City't järgmisesse ringi aidata.
Pettunud Carlos Tevez ei suutnud Manchester City't järgmisesse ringi aidata. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Euroopa liiga kaheksandikfinaalide korduskohtumises alistas Manchester City koduväljakul 1:0 Kiievi Dinamo. Kuna avakohtumise oli võitnud Dinamo 2:0, siis ukrainlased pääsesid edasi veerandfinaali.

Korduskohtumise ainsa värava lõi serblane Aleksandar Kolarov. City mängis suurema osa kohtumises vähemuses, kuna 36. minutil sai punase kaardi Mario Balotelli.

Eilne õhtu oli Inglismaa klubidele üldse nukker, kuna konkurentsist langes ka Liverpool. Liverpool viigistas koduväljakul 0:0 Bragaga, kuid avakohtumise 1:0 võit viis Braga kaheksa parema sekka.