Rostovi alistanud ManU pääses Euroopa liigas kaheksa parema hulka

Silver Tabo
Juan Mata lõi Rostovile olulise värava, mis kindlustas Manchester Unitedile Euroopa liigas koha parema meeskonna seas. Foto: Nick Potts/EMPICS Sport/Scanpix

Jalgpalli Euroopa liigas pääses Inglismaa tippklubi Manchester United veerandfinaali, kui alistas korduskohtumises koduväljakul 1:0 Rostovi.

Kuna paari avakohtumine jäi 1:1 viiki, siis kindlustas ManUle koha kaheksa parema seas eile 70. mänguminutil skoorinud Juan Mata, kelle värav tegi koondskooriks 2:1.

Veerandfinaali pääses ka Amsterdami Ajax, kes alistas samuti koduväljakul 2:0 Taani klubi Københavni (avakohtumise kaotas seejuures Ajax 1:2). Samuti edenes kaheksa parema hulka Istanbuli Besiktas, kes võitis kodus koguni 4:1 Pireuse Olympiakost, misjuures sai kaks väravat kirja endine Hollandi koondislane Ryan Babel. Nii hästi ei läinud aga AS Romal, kes võitis avakohtumises 2:1 Lyoni, kuid pidi koondskooriga 4:5 jääma veerandfinaali ukse taha.

Kõik Euroopa liiga veerandfinalistid:

• Manchester United (alistas kahe mängu kokkuvõttes 2:1 Rostovi)
  • Amsterdami Ajax (alistas kahe mängu kokkuvõttes 3:2 Københavni)
  • Istanbuli Besiktas (alistas kahe mängu kokkuvõttes 5:2 Pireuse Olympiakose)
  • Lyon (alistas kahe mängu kokkuvõttes 5:4 AS Roma)
  • Anderlecht (alistas kahe mängu kokkuvõttes 2:0 Apoeli)
  • Schalke (alistas kahe mängu kokkuvõttes tänu võõrsil löödud väravale 3:3 Mönchengladbachi Borussia)
  • Genk (alistas kahe mängu kokkuvõttes 6:3 Genti)
  • Celta Vigo (alistas kahe mängu kokkuvõttes 4:1 Krasnodari)