Kitsingu koduklubi võitis Taanis põhiturniiri

Silver Tabo
Kristjan Kitsing Eesti koondise särgis.
Kristjan Kitsing Eesti koondise särgis. Foto: Eero Vabamägi / Postimees

Eesti korvpallikoondislase Kristjan Kitsingu koduklubi Bakken Bears lõpetas Taani kõrgliigas põhiturniiri liidripositsioonil, saades viimati võõrsil 113:70 jagu Hörsholm 79ersi meeskonnast.

Põhiviisikus mängu alustanud Kitsing kogus ligi 13 minutiga oma kontole viis punkti, kolm lauapalli, kaks korvisöötu, ühe vaheltlõike, ühe bloki ning neli isiklikku viga.

Põhiturniiril kogus Bakken Bears parimana 24 võitu ja 4 kaotust, edestades teisena lõpetanud Horsens IC meeskonda (23 võitu ja 5 kaotust). Veerandfinaalis läheb eestlase koduklubi vastamisi põhiturniiri viimasena lõpetanud Stevnsgade SuperMeniga.