Barcelona alistas suureskoorilises mängus Valencia

Silver Tabo
Barcelona mängumees Lionel Messi tähistamas Valenciale löödud väravat.
Barcelona mängumees Lionel Messi tähistamas Valenciale löödud väravat. Foto: Xinhua/Xinhua/Sipa USA/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliiga 28. voorus sai FC Barcelona 4:2 jagu Valenciast ning hoidis seega oma tiitlilootusi veel elus.

Kohtumist läks 29. minutil juhtima võõrsil mänginud Valenica, kelle poolt skooris peaga Eliaquim Mangala. 35. minutil tulid Luis Suarezi jala läbi tabloole aga viiginumbrid ning veelgi täbaramaks läks külaliste seis 44. minutil, kui avavärava autor Mangala teenis punase kaardi ja järgnenud penalti realiseeris Lionel Messi, vahendab Soccernet.ee.

Ei kulunud minutitki, kui endine Barcelona mängumees Munir El Haddadi kiirrünnaku lõpetuseks mänguseisu taas viigistas. Kohe teise poolaja alguses viis Messi Barcelona uuesti juhtima, millele mängu lõpus lisandus omakorda endise Valencia palluri Andre Gomesi värav ning nii lõppeski mäng Barcelona poolt vaadatuna skooriga 4:2.