Järelvaadatav: Pärnu ei jätnud veerandfinaalseeria avamängus TTÜle võimalust

Võrkpalli Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseeria avakohtumises alistas Pärnu Võrkpalliklubi kindlalt 3:0 (17, 18, 20) TTÜ ja asus kahe võiduni mängitavat seeriat 1:0 juhtima. Nii Edvarts Buivids kui ka Harri Palmar tõid pärnakatele 13 punkti, TTÜ parimad olid 7 punktiga Joonas Popman ja Tamur Viidalepp. Teine kohtumine peetakse laupäeval kell 17.00 Tallinnas ja Postimees näitab seda otsepildis.

Pärnu sai Eesti meistrivõistluste play-off’iks 3. ja TTÜ 6. asetuse. Veerandfinaalid mängitakse kahe võiduni.

Pärnu ja TTÜ vahelise veerandfinaalseeria võitja kohtub poolfinaalis Tallinna Selveriga. Poolfinaalis mängitakse juba kolme võiduni.