Tulise Barcelona ja PSG mängu kohtunik pääseb sanktsioonidest

Deniz Aytekin tööpostil.
Deniz Aytekin tööpostil. Foto: Nick Potts/Scanpix

Euroopa jalgpalliliit (UEFA) ei kavatse karistada Barcelona ja PSG vahelises Meistrite liiga 1/8-finaalis mitmeid küsitavaid otsuseid teinud peakohtunik Deniz Aytekini.

PSG lasi Nou Campil toimunud mängus viimaste minutitega Barcelonal lüüa kolm väravat ning kahe mängu kokkuvõttes saadud 6:5 võit viis veerandfinaali katalaanid. Türgisakslasest kohtunik eksis mitme võtmeotsusega ning erinevate kuulujuttude väitel olevat PSG UEFA-le ka Aytekini vilepartii tõttu kirja saatnud, vahendas Soccernet.ee.

«Me ei pane selle mängu kohtunikule vilistamiskeeldu peale. Kui midagi ei lähe hästi, siis me arutame seda, kuid see ei ole koht kellegi karistamiseks,» kommenteeris UEFA president Aleksander Ceferin AFP-le.