Järelvaadatav: TTÜ kaotas veerandfinaali korduskohtumises tugevale Pärnule

Võrkpalli Eesti meistrivõistluste veerandfinaalide korduskohtumises võõrustas TTÜ meeskond Pärnut. Kohtumise võitis Pärnu meeskond seisuga 3:0 (19, 19, 12).

Veerandfinaalide asetused said klubid Baltikumi võrkpallimeeskondi ühendava Balti liiga põhiturniiri alusel, kus Pärnu võistkond oli Eesti tiimidest kolmas ja TTÜ kuues.

Kuigi Pärnu sai Balti liiga finaalmängus Rakverelt ülivalusa 2:3 kaotuse, ei tohiks see mõjutada nende selget favoriidiseisust veerandfinaalseerias. Põhiturniiril kogus Pärnu 26 mängu peale TTÜ-st 54 punkti enam ja võitis kindlalt ka mõlemad omavahelised matšid. Veerandfinaali avamäng TTÜ-ga võidetigi taas kindlalt 3:0.