Belgia pääses kodus punktiga, Hollandit tabas taas krahh

Belgia mängijad.
Belgia mängijad. Foto: JOHN THYS/Scanpix

Jalgpalli MM-valiksarjas oli eile kehv õhtu kolmel Madalmaade piirkonna koondisel, kellest vaid Belgia suutis läbi suurte raskuste kaotust vältida.

Seni alagrupis täiseduga olnud Belgia jäi Kreeka vastu kaotusseisu teise poolaja esimesel minutil, kui Konstantinos Mitroglou realiseeris külaliste ainsa raamidesse läinud löögi. Viimased 25 minutit sai Belgia arvulises ülekaalus mängida ning viigi päästis neile Romelu Lukaku tabamus. Kreeka lõpetas mängu koguni üheksakesi, vahendas Soccernet.ee.

Hollandi koondis on taaskord lähedal suurturniirilt eemale jäämisele. Eile kaotati võõrsil Bulgaariale 0:2, millega langeti tabelis neljandaks. Teisel kohal olevast Rootsist jäädakse kolme punkti kaugusele.

Vastavalt Luksemburgi ja Ungari üle said võidud said kirja EM-finalistid Prantsusmaa ja Portugal.