Täismängu kirja saanud Kink pidi leppima kaotusega

Silver Tabo
Tarmo Kink Mezökvesd-Zsory särgis.
Tarmo Kink Mezökvesd-Zsory särgis. Foto: mezokovesdzsory.hu

Eesti jalgpalluri Tarmo Kingi koduklubi Mezökvesd-Zsory kaotas Ungari kõrgliigas võõral väljakul Haladasile 4:2.

Kui avapoolaeg lõppes skooriga 1:1, siis kodumeeskond otsustas mängu saatuse teise poolaja algusega, mil löödi kolm väravat, vahendab Soccernet.ee.

Tarmo Kink sai kirja oma 21. mängu tänavusel hooajal ning tegi kaasa kõik 90 minutit.

Tabelis on Zsory 12 meeskonna konkurentsis seitsmes, Haladas on viiendal positsioonil. Nii Euroopa liigasse viivast positsioonist kui ka väljalangemistsoonist lahutab Zsory'd hetkel seitse punkti.