Kallaste kahekuine ootus lõppes Koronale vajaliku võidu toonud väravasööduga

Ken Kallaste Kielce Korona särgis.
Ken Kallaste Kielce Korona särgis. Foto: Kielce Korona/Facebook

Pärast talvepausijärgset esimest matši, kus Eesti jalgpallikoondise vasakkaitsja Ken Kallaste Poola kõrgliigas Kielce Korona eest täismängu tegi, tuli mehel järgmiseid minuteid oodata kaks kuud. Esmaspäeva õhtul sai ta taas 90 minutiks platsile ning aitas oma tööandja 1:0 võidule Chorzowi Ruchi üle.

Korona võõrustas 7479 pealtvaataja ees Chorozowi Ruchi ning Kallastele andis mänguvõimaluse Rafal Grzelaki mängukeeld. Eestlane võttis võimaluse hästi vastu ning aitas oma meeskonnal nullimängu teha ja ka võita, vahendab Soccernet.ee.

Just Kallaste söödust pani 84. minutil võrgu sahisema Nabil Aankour. Seejuures eelnevalt oli külalismeeskond raisanud täiesti kuldse võimaluse, kui ründaja tühja värava asemel posti tabas.