Meistrite liiga veerandfinaalid: Bayern kaotas kodus Realile, Atletico alistas Leicesteri

Real rõõmustamas.
Real rõõmustamas. Foto: ODD ANDERSEN/Scanpix

Jalgpalli Meistrite liigas peeti täna kolm mängu. Õhtu esimeses matšis võõrustas eile pommiplahvatuste tõttu ära jäänud mängus Dortmundi Borussia Monaco meeskonda. Kohtumise võitis seisuga 3:2 Monaco. Teistes mängudes jäi Müncheni Bayern 1:2 alla valitsevale meistrile Madridi Realile ning teine Hispaania meeskond Madridi Atletico oli 1:0 parem Leicester Cityst.

Enne mänge:

Ainsas eile alanud veerandfinaalseerias oli Juventus oma kodus 3:0 üle Barcelonast. Veerandfinaalide kordusmängud peetakse 18. ja 19. aprillil.