Eesti paarismängijad jõudsid juunioride EMil 16 parema hulka

Mari Ann Karjus ja Kati-Kreet Marran
Mari Ann Karjus ja Kati-Kreet Marran Foto: Eesti sulgpalliliit

Eesti juunioride esireketid nii mees- kui naispaarismängus on Euroopa sulgpalli meistrivõistlustel 16 parema seas.

Karl Kert ja Marcus Lõo alistasid teises ringis Läti paari Niks Podosinoviks – Kristaps Kalnins kahes geimis, seisudega 21-16; 21-19. Veerandfinaali pääsuks peavad eestlased alistama turniiri 7. paigutusega Tšehhi paari Petr Beran – Ondrej Krali (maailma juunioride edetabeli koht 54), vahendas sulgpalliliidu koduleht.

Naispaarismängus tegid tubli mängu Mari Ann Karjus ja Kati-Kreet Marran, kes võitsid teises ringis Bulgaaria esindajannad Maria Delcheva ja Hristomira Popovska 21-13 ja 22-20. Veerandfinaali koha eest hakkavad tüdrukud võistlema homme tugeva Inglismaa paari Grace King – Hope Warneri (BWF junior 54) vastu. Segapaarismängus lõpetasid Hannaliina Piho – Matis Kaart ja Marcus Lõo – Kati-Kreet Marran EM’i 32. kohaga.