Valitsev meister Infonet lõi Pärnu Vaprusele kuus vastuseta väravat

FCI mängijad.
FCI mängijad. Foto: Tairo Lutter

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel võõrustas Pärnu Vapruse meeskond täna valitsevat meistrit Infoneti.

Infoneti poolt avas 20. minutil skoori Artur Rättel, avapoolajal sai veel kahel korral jala valgeks Jevgeni Harin ning korra sahistas Vapruse võrku Roman Nesterovski.

Pärast avapoolaja 4:0 võitmist lõi Infonet teisel poolajal Vaprusele veel kaks väravat. Oma kolmanda tabamuse sai kirja kübaratrikiga hakkama saanud Harin, viimase värava lõi Tallinna meeskonna poolt 88. minutil Albert Prosa. Pärnu tiimil oli küll võimalus veel mängu lõpus oma auvärav ära lüüa, kuid esimesel üleajaminutil eksis penaltil Toomas Pent. Nii võitis Infonet mängu seisuga 6:0.