Eestlannad jõudsid Euroopa karikaetapil finaali

Kristin Kuuba (vasakul) ja Helina Rüütel.
Kristin Kuuba (vasakul) ja Helina Rüütel. Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Kristin Kuuba ja Helina Rüütel jõudsid Croatian International sulgpalli Euroopa karikaetapil naispaarismängus finaali.

Kuuba ja Rüütel alistasid veerandfinaalis Islandi paari Sigrid Arnadottir – Margret Johannsdottiri 21-14 ja 21-13. Poolfinaalis läksid tüdrukud vastamisi Taani paari Emilie Aalestrup – Susan Ekelundiga. Eestlannad võitsid kolmes geimis seisudega 20-22; 21-15 ja 21-13.

Homses finaalmängus läheb Eesti esipaar vastamisi taaskord Taani esindajannade Anne Hald – Lisa Krameriga (Maailma edetabeli 437. koht). Kristin Kuuba kaotas naisüksikmängu veerandfinaalis turniiri 1. asetusele, tšehhitar Katerina Tomalovale kolmes geimis, seisudega 21-8; 13-21 ja 21-13.