Järelvaadatav: viimases geimis võimu näidanud Selver jõudis meistritiitlist võidu kaugusele

Eesti võrkpallimeistrivõistluste finaalseerias on tiitlis ühe võidu kaugusel Tallinna Selver, kes juhib mängudega Tartu Bigbanki vastu 3:0. Täna Tartus peetud kolmanda mängu võitis Tartu 3:1 (28:26, 25:21, 21:25, 25:16). Võitjate parim oli 23 punktiga Lincoln Williams, Karli Allik toetas teda 15 punktiga. Tartule tõid nii Bradley Gunter kui ka Michael Michelau 18 punkti. Seeria neljas ja võimalik, et viimane mäng peetakse pühapäeval kell 17 Tallinnas Audentese spordihoones.

Nelja võiduni mängitavas seerias on Selver olnud seni domineerivamaks pooleks ja võitnud kaks kavas olnud kohtumist. Seeria avamängus Tallinnas oli Tartu tegelikult võidule lähedal, kuid neljandas geimis ei suudetud oma võimalust ära kasutada. Seejärel pani Selver oma paremuse juba maksma.

Kolmapäeval Tartus toimunud seeria teises kohtumises oli Selveri ülekaal juba suurem.

Seeria kolmas mäng peetakse reedel kell 19.00 Tartus. Postimees.ee ja Kanal 12 teevad kohtumisest otseülekande.

Finaalseeria ajakava:

• 1. mäng: Tallinna Selver – Tartu Bigbank 3:2 (20:25, 22:25, 25:16, 28:26, 15:10)
  • 2. mäng: Tartu Bigbank – Tallinna Selver 1:3 (25:20, 19:25, 23:25, 14:25)
  • 3. mäng: reede, 21. aprill kell 19.00 Tartu Ülikooli spordihoone
  • 4. mäng: pühapäev, 23. aprill kell 17.00 Audentese spordihoone