Viimsi/Tööriistamarket edenes käsipalli meistrivõistlustel poolfinaali

Käsipall
Käsipall Foto: Marko Saarm / Sakala

Eesti meeste käsipalli meistrivõistlustel selgus kolmas poolfinalist, kui Viimsi/Tööriistamarket sai võõrsil Arukülast jagu 29:27 ja võitis seeria mängudega 2:0.

Aruküla suutis veerandfinaalis Viimsile tunduvalt suuremat konkurentsi pakkuda, kui põhiturniiril peetud mängudes ning seerias viimaseks jäänud kohtumises võitis Aruküla kodus poolaja 15:14. Teisel poolajal tasavägine mäng jätkus ja veel eelviimasel minutil tegi Kristjan Järv Aruküla kaotusseisu vaid üheväravaliseks. Viigini Aruküla siiski ei jõudnud ja lõppskoori vormistas Otto Karl Kont.

Viimsi/Tööriistamarketi resultatiivseim oli 8 väravat visanud Robin Oberg. Rail Ageni lisas 6 tabamust. Aruküla poolel tegi skoori vaid viis meest. Kristjan Järv ja Rauno Esop oli 9 väravaga edukaimad.

Poolfinaalis kohtub Viimsi/Tööriistamarket HC Kehra/Horizon Pulp&Paperiga.