Võimas! Eesti alistas MMi neljanda meeskonna Uruguay 2:0

Diego Forlan on sattunud väljaku kõrval asuva lumehange kõrvale.
Diego Forlan on sattunud väljaku kõrval asuva lumehange kõrvale. Foto: Liis Treimann

Eesti jalgpallikoondis alistas koduväljakul 2:0 kahekordse maailmameistri ja 2010. aasta MMi neljanda Uruguay.

Kui kohtumise esimene poolaeg lõppes 0:0, siis teisel poolajal vahetusest sekkunud Konstantin Vassiljev oli täpne 62. ja Vjatšeslav Zahovaiko 66. minutil.

Mängu käik:

-

Eesti: Sergei Pareiko, Enar Jääger, Raio Piiroja, Taavi Rähn, Andrei Sidorenkov, Dmitri Kruglov, Aleksandr Dmitrijev, Martin Vunk, Ats Purje, Kaimar Saag, Jarmo Ahjupera.

-

Uruguay: Juan Castillo, Maximiliano Pereira, Diego Lugano, Mauricio Victorino, Jorge Fucile, Egidio Arevalo Rios, Diego Perez, Gaston Ramirez, Abel Hernandez, Sebastian Abreu, Diego Forlan.

-

Kohtumine on alanud!

2. min

Kruglov üritab pealelööki, aga ei midagi ohtlikku

3. min

Saagil kiirrünnaku võimalus, aga lükkab palli pisut liiga ette ja luhtab selle

4. min

Esimene nurgalöök Eestile, midagi ohtlikku sellest olukorrast ei sündinud

9. min

Hernandez pääseb löögile, aga lööb meie õnneks üle värava

11. m

Hernandez pääseb taas ohtlikult Eesti väravani, aga Pareiko suudab olukorra lahendada. Uruguay teenib nurgalöögi

16. m

Pareiko tõrjub Hernandezi löögi

17. m

Saag annab värava ette söödu, väravavaht saab käed vahele, kuid puterdab pisut, aga Rios lööb palli ära

19. m

Eesti survestab Uruguay värava all, aga midagi väga ohtlikku tekitada ei suudeta

21. m

Piiroja saab pisut haiget, aga tõuseb siiski kohe püsti

22. m

Oiii... Ahjuperal olnuks suurepärane võimalus, aga ei jõua pallini ja väravavaht saab palli enda valdusesse

82. m

Uruagay ründab ohtlikult, kuid õnneks on Jääger õige koha peal ja lükkab palli rinnaga minema

82. m

Eesti värava all läheb korraks ka raginaks, kui Lugano tuleb sisse Pareikole ja see ei meeldi loomulikult Eesti koondise kaptenile Raio Piirojale. Asi laheneb siiski kiiresti

85. m

Mäng läheneb lõpule

86. m

Vassiljev annab suurepärase söödu Kingile ja Kink paugutab võimsalt, kuid Castillo tõrjub

89. m

Uruguay nurgalöök, pall lendab üle ja Eesti pall

90. m

3 minutit antakse lisaaega