Eesti vastane Serbia on ka kõva

Zoran Tosic (paremal) Serbia võiduväravat löömas.
Zoran Tosic (paremal) Serbia võiduväravat löömas. Foto: SCANPIX

Teisipäeval Eesti jalgpallikoondisele EM-valikturniiri raames külla tulev Serbia alistas kodustaadionil tühjade tribüünide ees Põhja-Iirimaa 0:1 kaotusseisust 2:1.

Külalised, keda toetasid kaks ja poolsada fänni, viis 40. minutil ette Gareth McAuley. Viigi seadis 65. minutil jalule Marko Pantelic viigistas ja lõppseisu vormistas 74. minutil lõi Zoran Tosic. Väravaid saate vaadata SIIT.

Kahes heas hoos meeskonna vahel tõotab teisipäeval rulluda äärmiselt haarav heitlus.

Teises C-grupi mängus oli Itaalia võõrsil üle Sloveeniast 1:0 (73. Motta) ja väravat saate vaadata SIIT.

C-grupp (Eesti ja Serbia on pidanud 1 mängu vähem): Itaalia 13 punkti, Sloveenia 7, Serbia 7, Eesti 6, Põhja-Iirimaa 5, Fääri saared 1.