Järelvaadatav: Selver võitis klubi üheksanda meistritiitli

Võrkpalli Eesti meistriks tuli üheksandat korda Tallinna Selver, alistades kodus 3:1 (25, 15, -20, 20) Tartu Bigbanki ja võites seeria mängudega 4:2. Selveri parimana tõi Oliver Orav 23 punkti, Lincoln Williams lisas 18 punkti. Tartlaste parim punktitooja oli täna 12 punktiga Meelis Kivisild, Michael Michelau arvele jäi 10 punkti. Tartlaste põhijõud Bradley Gunter piirdus vaid 9 punktiga.

Seeria avamängus Tallinnas oli Tartu võidule lähedal, kuid neljandas geimis ei suudetud oma võimalust ära kasutada. Seejärel pani Selver oma paremuse juba maksma.

Tartus toimunud seeria teises kohtumises oli Selveri ülekaal juba suurem ja samasuguse 3:1 tulemusega võeti võit ka kolmandas mängus. Eriti võimsalt tegutses Selver kolmanda kohtumise neljandas geimis, mille võitjas ei tekkinud algusest peale kahtlust.

Seeria neljandas kohtumises alistas Tartu Bigbank selg vastu seina olukorras olles Tallinna Selveri 3:0 (20, 24, 22).

Viiendas omavahelises kohtumises oli Tartu koduväljakul 3:2 parem ning vähendas seeria kaotusseisu 2:3 peale.

Finaalseeria ajakava:

• 1. mäng: Tallinna Selver – Tartu Bigbank 3:2 (20:25, 22:25, 25:16, 28:26, 15:10)
  • 2. mäng: Tartu Bigbank – Tallinna Selver 1:3 (25:20, 19:25, 23:25, 14:25)
  • 3. mäng: Tartu Bigbank – Tallinna Selver 1:3 (28:26, 25:21, 21:25, 25:16)
  • 4. mäng: Tallinna Selver – Tartu Bigbank 0:3 (20:25, 24:26, 22:25)
  • 5. mäng: Tartu Bigbank – Tallinna Selver 3:2 (23:25, 25:18, 25:11, 25:27, 15:8)
  • 6. mäng: pühapäev, 30. aprill kell 17.00 Audentese spordihoone