Isaiah Thomas kaotas mänguhoos esihamba, kuid oli ikkagi meeskonna parim korvikütt. Foto: Maddie Meyer/AFP/Scanpix

Korvpalliliigas NBA tehti juba algust play-off'i teise ringi mängudega, kui Boston Celtics alistas 123:111 Washington Wizardsi.

Ehkki Celtics kaotas esimese veerandaja 14 punktiga, vähendati vahe poolajaks vaid viiele punktile ja visati kolmandal veerandajal juba ise Wizardsist 20 punkti rohkem. Võitjatele tõi Isaiah Thomas 33 punkti ja andis üheksa korvisöötu. Seejuures kaotas Thomas juba esimesel veerandajal vastasega kokku põrgates ühe esihamba, kuid ei lasknud sellel oma mängu segada.

Jae Crowder toetas Thomast 24 punktiga, kolmikduublist napilt ilma jäänud Al Horford viskas 21 punkti, võttis üheksa lauapalli ja andis kümme korvisöötu. Avery Bradley lisas 18 punkti. Wizardsi parim oli 27 punktiga Bradley Beal, John Walli arvele jäi lisaks 20 punktile ka 16 korvisöötu.