Kingi värav koduklubi hävingust ei päästnud

Siim Kaasik
Tarmo Kink Mezökvesd-Zsory särgis.
Tarmo Kink Mezökvesd-Zsory särgis. Foto: mezokovesdzsory.hu

Tarmo Kink lõi Ungari kõrgliigas hooaja kolmanda värava, kui tema koduklubi Mezökovesdi-Zsory hävis koduväljakul liidermeeskond Honvedile 1:5.

Kink viis võõrustajad juhtima 17. minutil. Poolajani suutis Zsory eduseisu hoida, kuid teisel poolajal laguneti täielikult. Honved viigistas 51. minutil ning sellele järgnes veel neli tabamust. Kink vahetati välja 64. minutil, kui skoor oli veel 1:1, kirjutab Soccernet.ee.

Tabelis jagab Zsory kolm vooru enne hooaja lõppu 12 meeskonna seas 9.-11. positsiooni. Otse langevad liigast välja tabeli kaks viimast meeskonda.