Eesti jalgpalli meistriliigas alistas Tallinna Levadia 2:1 Nõmme Kalju. Kohtumist tumestas Levadia fännide robustne käitumine, mis tingis hetkeks ka mängu katkestamise.

Tiitlit sihtiv Levadia läks kohtumist 21. minutil Svjatoslav Jakovlevi väravast juhtima, 67. minutil kasvatas ta eduseisu.

Kohtumise lõpuminutitel lasid Levadia fännid valla tulevärgi, kui rakette lendas nii väljakule kui Hiiu staadionit ümbritsevatele mändidele. Seepeale mäng peatati ning politsei asus korrarikkujaid rahustama. Kui see ei aidanud, tulid rahutuid poolehoidjaid noomima ka varumängijad.

Paariminutilise seisaku järel sai mäng jätkuda ning Tarmo Neemelo suutis karistuslöögijärgses olukorras vahet vähendada, kuid viigist jäi Kalju siiski kaugele.

Teises Meistriliiga kohtumises tegid Tartu Tammeka ja Paide Linnameeskond väravateta viigi.