Tükike jalgpallimuru igaveseks: Tottenhami fännid jätsid kodustaadioniga hüvasti

Merili Luuk

Tottenham Hotspur kindlustas Inglismaa kõrgliigas teise koha, kui alistas koduväljakul Manchester Unitedi 2:1.

118-aastase ajalooga White Hart Lane'il viimast korda mänginud Tottenham läks juba kuuendal minutil Victor Wanyama väravast juhtima, Harry Kane lisas tabamuse 48. minutil. Külaliste auvärava eest hoolitses 71. minutil Wayne Rooney.

Tottenham kindlustas tänu võidule kõrgliigas Chelsea järel teise koha. Euroopa liiga finaaliks valmistuv United minetas lootused pääsemaks esinelikusse.

Pärast kohtumise lõppu sööstsid pealtvaatajad staadionile, et sellega pidulikult hüvasti jätta. Mälestuseks võeti kaasa nii jalgpallimuru kui muud staadioniatribuutikat.