Võrkpallikoondis alustas sõprusmänge edukalt (1)

Merili Luuk
Eesti võrkpallikoondis alistas Hispaania
Eesti võrkpallikoondis alistas Hispaania Foto: Tairo Lutter / Postimees

MM-valiksarjaks valmistuv Eesti võrkpallimeeskond alustas koduseid kontrollkohtumisi edukalt, alistades sõprusmängus Hispaaniat 3:1. Kohtumise resultatiivseim oli Robert Täht 16 punktiga.

Koondise abitreener Rainer Vassiljev kiitis pärast kohtumist meeskonna suutlikkust joonistest kinni pidada. «Pärast esimest geimi saime oma blokidistsipliini paika, Andri Aganits tõmbas selle blokipoole korralikult käima ja sealt edasi sai päris hästi seda mängu lustida.

Teine oluline nüanss oli see, et kuni neljanda geimi teise pooleni hoidsime ülihästi oma joonist. Ka rünnakul peeti sellest väga korralikult kinni.»

Homme kohtub Eesti meeskond taas Hispaaniaga, pühapäeval lisandub vastasena Venemaa.