Järelvaadatav: Eesti võrkpallikoondis alustas kodust MM-valiksarja võiduga (1)

Eesti võrkpallikoondis alustas MM-valiksarja võiduga, kui Euroopa tsooni teise ringi turniiri avamängus alistati Rumeenia 3:1.

Eesti alustas mängu oivaliselt, võttes avageimis külaliste ees kindla 25:15 võidu. Teises geimis oli Eesti parem 25:21. Kolmandas geimis jäid eestlased aga hätta 22:25. Neljandas geimis olid eestlased kindlalt mängus tagasi ning geim võideti 25:16.

Esimeses meie alagrupi kohtumises alistas Venemaa täna Montenegro 3:0.
Homme kohtub Eesti Kosovoga.

MM-valiksarja kohtumised peetakse Tallinnas Kalevi spordihallis 24. – 28. maini. Koos Eestiga kuuluvad kuueliikmelisse alagruppi Rumeenia, Kosovo, Montenegro, Ungari ja Venemaa.

Otsepääsme 2018. aastal Bulgaarias ja Itaalias toimuvale MM-finaalturniirile tagab üheringilise turniiri võitja, teise koha omanik jätkab MM-pääsme püüdmist suvel valiksarja kolmandas ringis.