Kontaveit kohtub Prantsusmaa lahtiste teises ringis tiitlikaitsjaga

Garbine Muguruza rõõmustamas Francesca Schiavone alistamise üle.
Garbine Muguruza rõõmustamas Francesca Schiavone alistamise üle. Foto: CHRISTOPHE ENA/AP/Scanpix

Prantsusmaa lahtiste tenniseturniiri võidukalt alustanud Anett Kontaveit (WTA 53.) läheb järgmises ringis vastamisi hispaanlannast tiitlikaitsja Garbine Muguruzaga.

Seekordseks turniiriks 4. asetuse saanud Muguruza alistas avaringis 6:2, 6:4 itaallannast 2010. aasta meistri Francesca Schiavone.

Kontaveit on senise karjääri jooksul Muguruzaga kohtunud kahel korral. Esmakordselt mängiti 2016. aasta Austraalia lahtiste avaringis ning toona võitis hispaanlanna 6:0, 6:4. Viimati mängiti aga tänavusel Stuttgarti turniiril ning 2:6, 7:6 (7:1), 6:1 võidu teenis Kontaveit.

Nii eestlanna kõikidele mängudele Prantsusmaa lahtistel kui ka naiste ja meeste poolfinaalidele ning finaalidele on võimalik kaasa elada Postimehe ja Kanal 12 vahendusel.