Itaalia jalgpalliliiga tähtsaima derby võitis kindlalt AC Milan

Oliver Lomp
AC Milani eest lõik kaks väravat Alexandre Pato
AC Milani eest lõik kaks väravat Alexandre Pato Foto: SCANPIX

Itaalia jalgpalliliiga tähtsaimas derby-kohtumises alistas AC Milan «koduväljakul» Milano Interi 3:0.

Milan asus juhtima juba 1. minutil, kui täpne oli brasiillasest ründaja Alexandre Pato.

Teisel poolajal muutus Interi seis eriti keeruliseks, kui nende kaitsjale Christian Chivule näidati punast kaarti. Ülekaalus mänginud AC Milani poolelt lisas ühe tabamuse Pato ja teise Antonio Cassano ning suureskooriline võit igipõlise rivaali käest oligi saadud. Kusjuures õnnejoovastuses Cassano teenis kohtumise lõpus veel ka punase kaardi.