Londak sai Türgis kirja omavärava

Pavel Londak (nr 1).
Pavel Londak (nr 1). Foto: Liis Treimann

Türgi jalgpallimeistrivõistlustel kaotas Pavel Londaku tööandja Bucaspor võõral väljakul 1:2 Istanbuli BB-le.

Bucaspor asus kohtumist 65. minutil Abdulkadir Özgeni tabamusest juhtima. 70. minutil Istanbuli klubi viigistas ning tabamus märgiti Londaku omaväravaks. 86. minutil lõi kohtumise viimase värava slovakk Filip Hološko.

Kui eelnevas kolmes Türgi liiga kohtumises pidi Londak matši jälgima varumeeste pingilt, siis sel korral alustas ta uuesti algkoosseisus.

Turniiritabelis on Bucaspor 21 silmaga 16. kohal ehk praeguse seisuga langeks meeskond tulevaks aastaks esiliigasse.15. kohal oleval Sivasporil on 28 silma. Tabeliliider on Türgis Trabzonspor 63 punktiga.