Voskoboinikov sai koduklubi eest jala valgeks

Vladimir Voskoboinikov
Vladimir Voskoboinikov Foto: Himki

Vladimir Voskoboinikov vahetati Himki eest platsile alles 88. minutil, kuid sellest piisas, et lüüa Venemaa tugevuselt teise liiga kohtumises oma leivaisa eest värav.

Hilja mängu sekkunud Voskoboinikov sai oma debüütmatšis kohe hakkama väravaga Šinnik Jaroslavl võrku, mis tagas Andrei Stepanovi endisele koduklubile eduka alguse Venemaa liigas, vahendab Soccernet.ee.

Halvemini algas uus liigahooaeg FK Ural Sverdlovskaja Oblastile, kes Aleksandr Dmitrijevi osalusel sai kirja 1:3 kaotuse Žemšužina Sotši vastu. Eestlase saldoks jäi 67 minutit ja kollane kaart.