Inglismaa ja Šotimaa tegid hullumeelse 2:2 viigi

Viljar Voog
Harry Kane päästis Inglismaa au.
Harry Kane päästis Inglismaa au. Foto: Paul Ellis/AFP/Scanpix

MM-valikmängus Šotimaa ja Inglismaa vahel oli veel 86. minutil seis nimekamate külaliste kasuks. Matš lõppes 2:2!

Inglaste avavärava eest hoolitses Alex Oxlade-Chamberlain kohtumise 70. minutil, ent matši lõpp ähvardas jalgpalli sünnimaa jaoks kujuneda katastroofiliseks. Šotlaste tipuründaja, Glasgow Celticis mängiv Leigh Griffiths viigistas 87. minutil mänguseisu ning lõi viis kolm minutit hiljem kodumeeskonna juhtimagi. Inglased päästis häbisse jäämisest Harry Kane’i 93. Minuti tabamus.

Viigile vaatamata jätkavad Inglased F alagrupi liidritena, Šotimaa koondis püsib neljandal kohal.

Kõige väravarohkeima matši eest hoolitsesid täna Saksamaa ja San Marino koondised. Mõistagi lendasid kõik pallid ühte väravasse, sealjuures sai Hoffenheimi ründaja Sandro Wagner kirja kübaratriki. Üldse tegi Saksamaa mängu peale 18 pealelööki, millest raamidesse lendas kaheksa.