Islandi ime jätkub!

Merili Luuk
Island alistas koduse "HUH"i toel Horvaatia
Island alistas koduse "HUH"i toel Horvaatia Foto: STR/AFP

Möödunud aastal jalgpalli EMil veerandfinaali jõudnud Island jätkab sama vägeva hooga, kui MM-valiksarjas alistati viimase minuti väravast 1:0 Horvaatia ning tõusti nendega alagrupis ühele pulgale.

Reykjavíkis peetud kohtumises suutsid saareriigi mehed värava lüüa alles 90. minutil, kui täpne oli Hörður Magnusson.

Islandlased asusid kohe nalja heitma: EM oli väga lõbus ja nii.. aga me tahame väga minna ka MMile!

Nii Islandil kui Horvaatial on nüüd I-alagrupis 13 punkti ning sellega ollakse grupi liidrid. Samas alagrupis sai Soome meeste jalgpallikoondis viienda järjestikuse kaotuse, kui 1:2 alistuti Ukrainale.