Rooney värav tõi ManUle magusa võidu Chelsea üle

Fernando Torres (keskel) võitleb palli pärast Patrice Evra (vasakul) ja Park Ji-Sungiga. Foto: SCANPIX

FC Liverpoolist Briti jalgpalli rekordit tähistava summa eest Londoni Chelseasse kolinud, kuid seitsmes seni peetud kohtumises «kuivale» jäänud hispaanlasest ründajal Fernando Torresel on suurepärane võimalus kriitikute suu lukku keerata.

Chelsea võõrustab Meistrite liiga esimeses veerandfinaalkohtumises kodust konkurenti Manchester Unitedit. Teises paaris on vastamisi FC Barcelona ja Donetski Šahtjor.

Postimees teeb kell 21.45 algavast kohtumistest otseülekande.

LONDONI CHELSEA - MANCHESTER UNITED 0:1

24. minut - Rooney viib ManU ette. Pall läheb väravasse posti põrkest. Söödu andis Giggs. VIDEO

36. minut - Žirkov saab kollase kaardi

50. minut - ManU mängija Rafael sai vigastada ja teda asendab Nani

60. minut - Ramires saab kollase kaardi

66. minut - Essien saab kollase kaardi

70. minut - Chelsea vahetus: Drogba välja - Anelka sisse ja Žirkov välja - Malouda sisse

74. minut - Vidic saab kollase kaardi

78. minut: ManU vahetus: Hernández välja - Berbatov sisse

79. minut - Chelsea vahetus: Bosingwa (välja) - Mikel sisse

80. minut - Van der Sar sai viivitamise eest kollase kaardi

90+ minut - Torres saab kollase kaardi, sest kukkus liiga kergelt

90+ minut - ManU vahetus: Park välja - Smalling sisse

MÄNG ON LÄBI

FC BARCELONA - DONETSKI ŠAHTJOR 5:1

2. minut - Iniesta viib Barcelona 1:0 ette. VIDEO

34. minut - Alves suurendab Barcelona edu 2:0. VIDEO

51. minut - Šahtjori mängija Rat saab kollase kaardi

53. minut - Piqué viib Barcelona ette 3:0 VIDEO

59. minut - Rakitski lööb Šahtjori esimese värava 3:1 VIDEO

60. minut - Keita suurendab Barcelona edu 4:1 VIDEO

66. minut - Rakitski saab kollase kaardi

70. minut - Barcelona vahetus: Villa välja - Rodríguez sisse

70. minut: Šahtjor vahetus: Jadson välja - Fernandinho sisse

75. minut - Šahtjori vahetus: Willian välja - Teixeira sisse

77. minut - Barcelona vahetus: Adriano välja - Maxwell sisse

77. minut - Fernandinho saab kollase kaardi

82. minut: Šahtjori vahetus: Hübschman välja - Eduardo sisse

86. minut - Hernandez viib Barcelona ette 5:1 VIDEO

90+ minut - Barcelona vahetus: Iniesta välja - Afellay sisse