Šokk! Levadia kaotas punkte pankroti veerel Sillamäele

Merili Luuk
Fc Levadia
Fc Levadia Foto: Sander Ilvest / Postimees

Tallinna Levadia oli jalgpalli meistriliiga 17. voorus lähedal šokk-kaotusele, kui jäi 47. minutil pankrotiga võitleva Sillamäe Kalevi vastu kaotusseisu.

Sillamäe viis 47. minutil nurgalöögi järgses olukorras juhtima äsja klubiga liitunud endine saalikoondislane Vladislav Tšurilkin. Levadiale päästis viigipunkti alles 23 minutit hiljem Rimo Hunt, kes lõi peaga väravasse Jevgeni Kobzari tsenderduse.

Kohtumine lõppeski 1:1 viigiga.

Eesti valitsev jalgpallimeister FCI Tallinn alistas Narva Transi 4:1 (2:0). Kaks väravat lõi Albert Prosa, ühe tabamuse lisasid Pavel Dõmov ja Vladimir Voskoboinikov. Külaliste ainsa värava autoriks oli teise poolaja alguses Ilja Ferapontov.