Ats Purje (keskel) Eesti koondise särgis.
Ats Purje (keskel) Eesti koondise särgis. Foto: Kirsty Wigglesworth/AP/Scanpix

Eesti jalgpallikoondislane Ats Purje jättis laupäeval Soome kõrgliigas penalti realiseerimata ja tema koduklubi Kuopio Palloseura (KuPS) kaotas Tampere Ilvesele 0:1.

Ilves lõi värava juba 11. minutil, kui täpne oli Ariel Ngueukam. Purjel oli avapoolajal kuldne võimalus viigistada, aga puurivaht Mika Hilander püüdis tema penalti hõlpsalt. Eesti ründaja kuulus põhikoosseisu ja sai mängida 84 minutit, kirjutab Soccernet.ee.

Sellega sai jätku KuPS-i needuslik seeria Ilvese vastu - kaheksa omavahelist liigamängu järjest on lõppenud Ilvese minimaalse paremusega, kaheksast korrast kuuel on olnud võidunumbriteks 1:0.