Wisla viigistas Puri koduklubiga, Pareiko tõrjus taas penalti

Sergei Pareiko
Sergei Pareiko Foto: Toomas Huik

Poola jalgpallimeistrivõistlustel viigistas Sergei Pareiko tööandja Krakowi Wisla võõral väljakul 2:2 Sander Puri koduklubi Kielce Koronaga.

Pareiko tegi Wisla poolel traditsiooniliselt kaasa terve kohtumise ning teist vooru järjest tõrjus Eesti koondislane ka vastaste penalti.

Wisla mõlemad väravad lõi bulgaarlane Tsvetan Genkov, kes oli täpne 12. ja 66. minutil. Korona poolel oli 68. minutil täpne Maciej Korzym ning kohtumise 90. minutil lõi omavärava Wisla mängumees Cezary Wilk. Samas oli ka Wislal kasutada mängu jooksul penalti.

Mõlemad meeskonnad lõpetasid kohtumise kümnekesi, kuna 56. minutil eemaldati Wisla mängumees Radoslaw Sobolewski ning 78. minutil nägi punast kaarti Korona mängija Piotr Malarczyk.

Turniiritabelis on Wisla 41 punktiga liider, Kielce jagab 28 silmaga üheksandat kohta.