Eesti tulevikulootus pääses U20 EMil kolmanda ajaga poolfinaali

Kris Ilves
Kolm eestlast pääsesid eeljooksudest edasi.
Kolm eestlast pääsesid eeljooksudest edasi. Foto: Eesti Kergejõustikuliit

Eesti U20-koondis osaleb sel nädalal Itaalias Grossetos Euroopa kergejõustiku meistrivõistlustel. Teise võistluspäeva hommikul sai suurepärase tulemusega hakkama sprinter Johannes Treiel, kes pääses 110 meetri tõkkejooksus kolmanda ajaga poolfinaali.

Treiel läbis viiendas eeljooksus tõketega staadionisirge 13,94 sekundiga, tunnistades kokkuvõttes vaid rootslase Max Hrelja (13,59) ja britt Robert Sakala (13,62) paremust.

Kohaga pääses poolfinaali ka Hans-Christian Hausenberg, kes sai kuuendas eeljooksus 14,31-ga kolmanda ehk viimase edasipääsu taganud koha. Hooaja tippmarki (14.25) parandanud Martin Moldau pääses poolfinaali tänu aegade võrdlusele, sest jäi oma jooksus neljandaks.

Poolfinaalid peetakse Eesti aja järgi täna kell 17.10. Finaal joostakse homme kell 18.10.