Zopp jõudis mängleva kergusega Saksamaal finaali

Siim Kaasik
Jürgen Zopp ja värsked Eesti meistrid võistlevad Pärnus rahvusvahelisel turniiril. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Jürgen Zopp (ATP 480.) jõudis Saksamaal Kasselis 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril finaali.

Poolfinaalis kohtus Zopp vabapääsmega võistlema pääsenud 21-aastase sakslase Dominik Böhleriga (ATP 800.).

Böhlerile, kes veerandfinaalis oli konkurentsist välja puksinud teise paigutusega hispaanlase Enrique Lopez-Perezi (ATP 271.), Zopp mingit võimalust ei andnud. Mäng oli ühepoolne ja Zopp võitis 53 minutit kestnud kohtumise 6:1, 6:1, vahendab tennis.ee.

Finaalis kohtub Zopp sakslase Jan Choinskiga (ATP 483.), kes oli 7:5, 6:2 parem Jeremy Jahnist (ATP 232.).