Siim Kaasik
Liverpooli mängijad võidukarikaga
Liverpooli mängijad võidukarikaga Foto: BOBBY YIP/REUTERS

Liverpool alistas hooajaeelse ettevalmistusturniiri Asia Trophy finaalis tunamulluse Inglismaa meistri Leicester City 2:1. Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan sekkus mängu vahetusest ning tegi kaasa terve teise poolaja.

Kuigi Leicester läks mängu 12. minutil Islam Slimani väravast juhtima, viigistas Liverpooli uus mees Mohamed Salah kaheksa minutit hiljem mänguskoori. Liverpoolile tagas võidu Philippe Coutinho 44. minuti iluvärav.

Teiseks poolajaks tegi Liverpooli peatreener Jürgen Klopp ohtralt vahetusi, tuues teiste seas sisse Klavani, kes asendas Joel Matipit. Klavani platsiloleku ajal väravaid ei sündinud ning Liverpool sai kirja 2:1 võidu, mis ühtlasi tähendas ka nelja Premier League'i meeskonna osalusel peetud turniiri võitu.